formats
Opublikowany 23 sierpnia 2013, przez w Aktualności.

Na stronie są już dostępne wyniki z KZK oraz innych konkurencji na zlocie (pomiar głośności, mecze, …). Można je zobaczyć tutaj.

Ze względu na błąd organizatora nagrody w kategorii seryjne R2 nie zostały wydane. Pierwotnie seryjne R2 i modyfikowane (R2+) miały mieć wspólną kategorię, ponieważ nagrody zostały wydane tylko za R2+ z pominięciem R2, stworzyliśmy dla aut seryjnych nową kategorię, w której zostaną wydane dodatkowe puchary (3 pierwsze miejsca + nagroda pocieszenia za 4).
Warto zauważyć, że brak modyfikacji nie przeszkodził autom R2 zdobyć lepsze czasy niż modyfikowane auta. Za zamieszanie przepraszamy.

Brakujące zdjęcia aut i numerów startowych przy wynikach będą sukcesywnie uzupełnione. Wyniki dostępne w usłudze Google Drive można komentować klikając prawym klawiszem „dodaj komentarz” podając nick, wymówkę za słaby przejazd, …

Przypominamy także, że trwa nasz konkurs zbierania materiałów video, jeśli wykorzystamy Twój materiał otrzymasz kubek ze zlotu, który wykonany był w limitowanej ilości 40 szt. na 40-lecie fiata (zostało tylko parę sztuk)!

Linki do materiałów należy słać na adres [email protected] z dopiskiem „Kubek za video”, podając dane do wysyłki kubka oraz autora zdjęć. Przed wysyłką kubków będziemy się kontaktować.